Totaal
Overzicht
Overzicht
Produceer levendige, meeslepende beelden
Bouw uw perfecte projectieoplossing
Gemakkelijk vervoeren en opbergen
Ontdek de flexibiliteit van de installatie
Profiteer van de voordelen van stapelen zonder pc
Neem de controle over uw geprojecteerde beelden in eigen handen
Creëer content op maat
Vertrouw op de grootste fabrikant van projectoren ter wereld1
Inhoud van de doos
EB-PU1007B Projector whats in the box
  1. Kabelafdekking
  2. Document Pack
  3. Informatieblad
  4. Lens connector cap
  5. Hoofdapparaat
  6. Stroomkabel
  7. Quick Start handleiding
  8. Afstandsbediening incl. batterijen
Betover het publiek met geweldige visuals
Beter zien, beter leren
Technische specificaties
De productkenmerken en -specificaties kunnen zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd
Techniek
Projectiesysteem
3LCD-technologie, RGB vloeibare-kristalsluiter
LCD-paneel
0,76 inch met C2 Fine
Afbeelding
Lichtopbrengst gekleurd licht
7.000 Lumen- 4.900 Lumen (spaarstand) in overeenstemming met ISO IDMS15.4
Lichtopbrengst wit licht
7.000 Lumen - 4.900 Lumen (spaarstand) In accordance with ISO 21118:2020
Portrait Colour Light Output
7.000 lm
Portrait White Light Output
7.000 lm
Resolutie
WUXGA
Resolutie verbetering
4K-beeldverbetering
Beeldverhouding
16:10
On-Screen Pixel Count
4,608,000 (1920x1200 x2)
Contrastratio
Over 5.000.000 : 1
Native Contrast
Lichtbron
Laser
Lichtbron
20.000 Uren Durability High, 30.000 Uren Durability Eco
Trapezecorrectie
Handmatig verticaal: ±45 °, Handmatig horizontaal ±30 °
Videobewerking
10 Bits
Kleurenreproductie
tot 1,07 miljard kleuren
HDR support
HDR10, HLG
Optiek
Projectieverhouding
0,35 - 10,11:1, Varies by lens
Zoom
Motorized, Varies by lens
Lens
Optisch
Lens shift
Varies by lens
Projectieformaat
Varies by lens
Projectieafstand groothoeklens
Projectieafstand telelens
Projectieafstand groothoek/tele
F-nummer projectielens
Brandpunt
Focus
Gemotoriseerd
Offset
Verwisselbare lens
Ja
Standaardlens
Niet meegeleverd
Connectiviteit
Aansluitingen
Netwerkprotocol
HTTPS, IPv6, SNMP, ESC/VP.net, PJLink
Geavanceerde functies
Veiligheid
Features
Kleurenmodi
Bioscoop, Dynamisch, Natuurlijk, Presentatie, DICOM SIM, Multi Projection, BT709
Projector control
via: Crestron Integrated Partner, Extron IP Link, Extron XTP, Detectie van AMX-apparaten
Algemeen
Power consumption
Warmteafgifte
1.465,4 BTU/hour (max)
Voedingsspanning
AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Afmetingen
545‎ x 436 x 189 mm (breedte x diepte x hoogte)
Gewicht
16,3 kg
Geluidsniveau
Normaal:33 dB (A) - Spaarmodus:29 dB (A)
Temperatuur
Opslag -10° C - 60° C
Luchtvochtigheid
Bedrijf 20% - 80%, Opslag 10% - 90%