EH-TW7400 with HC lamp warranty
Totaal
Instructievideo's
Technische specificaties
Techniek
Projectiesysteem
3LCD-technologie, RGB vloeibare-kristalsluiterLCD-paneel
0,74 inch met MLA (D9)Afbeelding
Lichtopbrengst gekleurd licht
2.400 Lumen in overeenstemming met ISO IDMS15.4Lichtopbrengst wit licht
2.400 Lumen In accordance with ISO 21118:2020Resolutie
4K PRO-UHDResolutie verbetering
4K-beeldverbeteringBeeldverhouding
16:9Contrastratio
200.000 : 1Lichtbron
LampLamp
UHE, 250 W, 3.500 h Levensduur, 5.000 h Levensduur (in de spaarmodus)Trapezecorrectie
Handmatig verticaal: ±30 °Videobewerking
10 Bits2D/3D-frequentiebeeld
240 Hz / 480 HzVerticale 2D refresh frequentie
192 Hz - 240 HzVerticale 3D refresh frequentie
400 Hz - 480 HzKleurenreproductie
tot 1,07 miljard kleurenOptiek
Projectieverhouding
1,35 - 2,84:1Zoom
Motorized, Factor:2,1Lens
OptischLens shift
Gemotoriseerd - Verticaal ±96,3 %, horizontaal ±47,1 %Lens position memory
10 positionsProjectieformaat
50 inch - 300 inchProjectieafstand groothoek/tele
3 m - 6,3 m ( 100 inch screen ),F-nummer projectielens
2 - 3Brandpunt
22,5 mm - 46,7 mmFocus
GemotoriseerdConnectiviteit
Aansluitingen
Ad-hoc / infrastructuurGeavanceerde functies
Veiligheid
Kensington-bescherming, Beveiliging van draadloos LAN3D
Actief2D-kleurmodi
Dynamisch, Natuurlijk, Bioscoop, Digitale bioscoop, Helder bioscoop3D-kleurmodi
3D Dynamisch, 3D BioscoopOndersteunde 3D-formaten
Naast elkaar, Boven en onderFeatures
Bioscoop, Dynamisch, Natuurlijk, Helder bioscoopProjector control
via: AMX, Crestron (netwerk), Control4Algemeen
Power consumption
AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 HzAfmetingen
520 x 450 x 193 mm (breedte x diepte x hoogte)Gewicht